Lampa LED Iluminat Industrial 40W 120cm Cu Kit de Emergenta
Cod produs: LC2322
(0)
Lampa LED Iluminat Industrial 40W 120cm Cu Kit de Emergenta
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Specificatii | |
| Autonomie | 2ore |
| Baterie | 3.7V 3200mAh |
| Consum(W) | 40W |
| Dimensiune | 1200 x 94 x 72.5mm |
| Material | Plastic |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | regim normal - 4000 Lm emergenta - 300lm |
| Culoare lumina | Lumina rece |
| Unghi Lumina | 270° |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | >80 |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

