Proiector Led 6W Exterior NEMA
Cod produs: LC2169
(0)
| Culoare Rama | Negru |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald |
| Putere | 6W |
| Tip LED | SMD |
| Rezistenta Umiditate | IP44 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 300lm |
| Temperatura Culoare | 3000k/6000k |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Dimensiuni | 115x115x180mm |
| Material | Plastic |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

