Aplica LED 12W Exterior IP44 Rotunda
Cod produs: LC733
(0)
Aplica LED 12W Exterior IP44 Rotunda
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Rama | Neagra |
|---|---|
| Putere | 14W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 840lm |
| Temperatura Culoare | 6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Dimensiuni | ⌀Ø220x105 |
| Material | Plastic,Metalic |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Putere
16W
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

