Aplica LED 6W Baie Tip Tub
Cod produs: LC1018
(0)
| Culoare Lumina | Alb Rece |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V (Transformator inclus) |
| Flux Luminos | 480Lm |
| Temperatura Culoare | 6400K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Rezistenta Umiditate | IP44 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dimensiuni | 400x116x53mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
6W
Rezistenta apa
IP44
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

