Bec LED E27 100W Industrial
Cod produs: LC1068
(0)
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Glob A60 |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 100W - Echivalent bec incandescent 800W |
| Glob | Transparent |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 8000m |
| Temperatura Culoare | 6400k |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 260° |
| Material | Aluminiu, Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Fasung
E27
Putere
100W
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

