Lampa LED Iluminat Industrial 100W Multiled
Cod produs: LC755
(0)
Lampa LED Iluminat Industrial 100W Multiled
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Lampa | Iluminat Industrial |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Tip LED | SMD |
| Putere | 100W |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 10000Lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Material | Aluminiu |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Putere
100W
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

