Lampa LED Iluminat Industrial 18W 60cm
Cod produs: LC605
(0)
Lampa LED Iluminat Industrial 18W 60cm
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Lampa | Iluminat Industrial |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 18W |
| Tip LED | SMD 7821 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1800Lm |
| Temperatura Culoare | 6500K |
| Durata Functionare | 20.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Unghi Lumina | 120° |
| Material | Aluminiu,Plastic,Acryl |
| Garantie/Certificate | 2 ani/ CE, RoHs |
Putere
18W
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

