Proiector LED Cu Focalizare 30W Acumulator si Suport
| Culoare Carcasa/ Model | Galben/Negru - Acumulator si Suport |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 30W |
| Tip LED | COB |
| Numar LED-uri | 1 |
| Alimentare/Autonomie | 220V / 7h |
| Flux Luminos | 2700lm |
| Temperatura Culoare | 6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 300x500mm |
| Pretectie la Umiditate | IP21 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate |
2 ani/CE, RoHs |
Mod de functionare - 50%, 100%, police, ambientala.
Proiector cu led multirol, singurul proiector cu led cu reglarea focalizarii in functie de cerinte.Acopera suprafete mari in modul nefocalizat sau poate ilumina zone aflate la 200-300m pe modul focalizat(tip lanterna).
Proiectorul led nu are protectie la umiditate.
Proiectorul LED este construit pentru utilizare timp indelungat (7-8 H cu acumulatorii full charge) deoarece are functie de dimare continua (scaderea intensitatii luminoase odata cu consumarea acumulatorilor).
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.

