Proiector LED 10W 12V
Cod produs: LC405
(0)
| Culoare Carcasa/ Model | Neagra/ Slim |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 10W |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | 21 |
| Alimentare | 12V |
| Flux Luminos | 900lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >50.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 114x86x105mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
12V
Model Led
COB
Panou Solar
Nu
Putere
10W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Nu
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

