Proiector LED 10W RGB Telecomanda
Cod produs: LC104
(0)
| Culoare Carcasa/ Model | Gri/ Multicolor Telecomanda |
|---|---|
| Culoare Lumina | RGB |
| Putere | 10W |
| Tip LED | COB |
| Numar LED-uri | 1 |
| Alimentare | 220V |
| Intensitate Luminoasa | Puternica |
| Durata Functionare | >50.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 114x86x105mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Culoare
RGB
Alimentare
220V
Model Led
COB
Panou Solar
Nu
Putere
10W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Nu
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

