Proiector LED 30W Acumulator si Suport
Cod produs: LC723
(0)
Proiector LED 30W Acumulator si Suport
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Carcasa/ Model | Galben/Negru - Acumulator si Suport |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 30W |
| Tip LED | COB |
| Numar LED-uri | 1 |
| Alimentare/Autonomie | 220V / 3h |
| Flux Luminos | 2700lm |
| Temperatura Culoare | 6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 300x500mm |
| Pretectie la Umiditate | IP66 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
Acumulatori
Model Led
SMD
Panou Solar
Nu
Putere
30W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Nu
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

