Proiector LED 30W Utraslim Alb
Cod produs: LC677
(0)
Proiector LED 30W Utraslim Alb
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Ultraslim |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Rece |
| Putere | 30W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 2550lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 100° |
| Dimensiuni | 205x160x28 mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu,Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
220V
Model Led
SMD
Panou Solar
Nu
Putere
30W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Da
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

