Proiector LED cu panou solar cu senzor de miscare 100 leduri
Cod produs: LC1162
(0)
Proiector LED cu panou solar cu senzor de miscare 100 leduri
65 lei
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Rama | Negru |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Tip LED | 2835 |
| Acumulator | 1 x 600 mAh Litiu, 3,7 V |
| Temperatura Culoare | 6000k |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Senzor De miscare | 160° Maxim 5m |
| Luminozitate | 50% Standby. 100% Cand sesizeaza miscarea |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
Panou Solar
Model Led
SMD
Panou Solar
Da
Putere
4W
Senzor Miscare
Da
Slim
Nu
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

