Proiector LED cu panou solar cu senzor de miscare 36 leduri
Cod produs: LC1992
(0)
Proiector LED cu panou solar cu senzor de miscare 36 leduri
54 lei
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Rama | Negru |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Tip LED | 2835 |
| Acumulator | 1 x 600 mAh Litiu, 3,7 V |
| Temperatura Culoare | 5000-5500k |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Dimensiuni | 193x100x39mm |
| Senzor De miscare | 120° Maxim 5m |
| Luminozitate | 50% Standby. 100% Cand sesizeaza miscarea |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

