Tub LED T8 24W 150cm 360 grade Clar Sticla
Cod produs: LC133
(0)
Tub LED T8 24W 150cm 360 grade Clar Sticla
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Tub | T8 |
|---|---|
| Tip Dispersor | Clar |
| Culoare Lumina | Alb Cald/Alb Rece |
| Putere | 24W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Numar LED-uri | 150 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1600-2000Lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >50.000h |
| Dimensiuni | ⌀26x1500mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Model
T8
Dimensiune
150cm
Putere
24W
Tip
Tub
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

