Tub LED T8 28W 120cm 360 grade Mat Sticla
Cod produs: LC749
(0)
| Tip Tub | T8 |
|---|---|
| Tip Dispersor | Mat |
| Culoare Lumina | Alb Neutru |
| Putere | 28W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Numar LED-uri | 120 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 2800Lm |
| Temperatura Culoare | 4000k |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Dimensiuni | ⌀26x1200mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Dimensiune
120cm
Putere
28W
Tip
Tub
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

