Aplica LED 12W Exterior IP65 Ovala Alba
Cod produs: LC2191
(0)
Aplica LED 12W Exterior IP65 Ovala Alba
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Rama | Alb |
|---|---|
| Putere | 12W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 960lm |
| Temperatura Culoare | 3000K/6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Dimensiuni | 177x86x55mm |
| Material | Plastic |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Putere
12W
Culoare Lustra
Alb
Rezistenta apa
IP65
Alte recomandari
-28%
Livrare gratuita
480 lei 346 lei
Oglinda LED cu Intrerupator Touch 18W 4000K 2000LM 450x750mm IP44
(0)Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

