Corp Iluminat LED Baie 15W
Cod produs: LC705
(0)
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Neutru |
|---|---|
| Putere | 15W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200Lm |
| Temperatura Culoare | 6000K/4000K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Material | Aluminiu,Acryl |
| Dimensiuni | 600X53X65mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
15W
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

