Aplica LED 18W Exterior Ovala Black IP65
Cod produs: LC2294
(0)
Aplica LED 18W Exterior Ovala Black IP65
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Rama | Neagra |
|---|---|
| Putere | 18W |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 1800lm |
| Temperatura Culoare | 6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Dimensiuni | 230x105x46mm |
| Material | Plastic |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

