Corp Iluminat LED Baie Cu Priza Incorporata 15W
Cod produs: LC816
(0)
Corp Iluminat LED Baie Cu Priza Incorporata 15W
207 lei
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Neutru |
|---|---|
| Putere | 15W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200Lm |
| Temperatura Culoare | 6000K/4000K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Material | Aluminiu,Acryl |
| Dimensiuni | 68x55x65mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
15W
Alte recomandari
-28%
Livrare gratuita
480 lei 346 lei
Oglinda LED cu Intrerupator Touch 18W 4000K 2000LM 450x750mm IP44
(0)Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

