Aplica LED 30W Baie Tip Tub Black
Cod produs: LC2009
(0)
Aplica LED 30W Baie Tip Tub Black
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Cald/Alb Natural |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V (Transformator inclus) |
| Temperatura Culoare | 6400K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Rezistenta Umiditate | IP44 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dimensiuni | 45x240x13mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
30W
Culoare Lustra
Negru
Rezistenta apa
IP44
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

