Corp Iluminat LED Baie Dreptunghiular 12W
Cod produs: LC694
(0)
Corp Iluminat LED Baie Dreptunghiular 12W
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Neutru |
|---|---|
| Putere | 12W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 960Lm |
| Temperatura Culoare | 6000K/4000K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Aluminiu,Acryl |
| Dimensiuni | 600x151x42mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
12W
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

