Corp Iluminat LED Baie Cilindric 10W
Cod produs: LC565
(0)
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Natural |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Tip LED | SMD 5630 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 810Lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 270° |
| Material | Aluminiu,Plastic |
| Dimensiuni | 450x50x92mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
10W
Alte recomandari
-33%
Livrare gratuita
460 lei 310 lei
Oglinda LED moderna cu touch 15W lumina neutra 4000K 1640lm IP44 220V
(0)Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

