Spot LED Incastrabil Pentru Situatii de Urgenta 3W Cip Osram
Cod produs: LC1296
(0)
Spot LED Incastrabil Pentru Situatii de Urgenta 3W Cip Osram
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
Spot LED conceput pentru a fi functional in cazurile de urgenta pentru iluminarea incaperilor.
| Durata Baterie | 3 Ore |
|---|---|
| Putere | 3W |
| Baterie | 3.6V/1800mAh |
| Temperatura Lumina | 6000k |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 280Lm (70Lm/W) |
| Temperatura Culoare | 2800k/4500k/6000k |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 270° |
| Greutate | 312 gr |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
3W
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

