Spoturi LED Pentru Situatii de Urgenta 6W
Cod produs: LC1294
(0)
Spoturi LED Pentru Situatii de Urgenta 6W
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
Spoturi LED concepute pentru a fi functionale in cazurile de urgenta pentru iluminarea incaperilor.
| Durata Baterie | 3 Ore |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Culoare/Material | Alb/Aluminiu |
| Temperatura Lumina | 6000k |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 450Lm (70Lm/W) |
| Temperatura Culoare | 2800k/4500k/6000k |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 270° |
| Greutate | 1.100 kg. |
| Dimensiuni | 270x270x270mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
6W
Alte recomandari
-17%
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

