Spot LED Rezistent Termic 6W
Cod produs: LC1299
(0)
| Forma/Culoare Rama | Rotunda/Negru Masca Magnetica Schimbabila |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Neutru |
| Putere | 6W (Echivalent 38W) |
| Rezistenta Foc | Da (90 minute) |
| Rezistenta Umiditate | IP65 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 540lm |
| Temperatura Culoare | 3000k / 4500k |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 40° |
| Dimensiuni/Gaura montaj | ⌀84x41mm / ⌀70mm (Gaura Montaj) |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Garantie/Certificate | 3 ani/CE, RoHs |
| Greutate | 320gr |
Putere
6W
Alte recomandari
-17%
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

