Proiector LED 20W ECO
Cod produs: LC2004
(0)
| Culoare Carcasa | Negru |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 1500lm |
| Temperatura Culoare | 6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 160° |
| Dimensiuni | 128x103.5x26.5 mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu,Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Putere
20W
Culoare
Alb rece
Alimentare
220V
Senzor Miscare
Nu
Slim
Da
Panou Solar
Nu
Model Led
SMD
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

