Proiector LED Cu Acumulator 10W 6500K 800Lm
Cod produs: LC2372
(0)
Proiector LED Cu Acumulator 10W 6500K 800Lm
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Specificatii | |
| Baterie | Li-ion 18650 3.7V 3600mAh |
| Consum(W) | 10W |
| Nr. LED | 28 |
| Dimensiune | 173x125x40mm |
| Material | PA6-GF15 |
| Indice de Protectie | IP54 |
| Unghi fascicul | 360grade |
| Durata utilizare | 15.000h |
| Alimentare: | incarcare la 220V cu USB Type C |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 800Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | >80 |
| Alimentare | |
| Timp de incarcare | 5ore |
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

