Proiector LED 150W Ultraslim ALB EPISTAR
Cod produs: LC1498
(0)
Proiector LED 150W Ultraslim ALB EPISTAR
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Carcasa | Alba |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 150W(800w echivalent) |
| Tip LED | SMD |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 18000lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >24.000h |
| Unghi Lumina | 150° |
| Dimensiuni | 367x305x51mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
220V
Model Led
SMD
Panou Solar
Nu
Putere
150W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Da
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

