Proiector LED 20W Rotund
Cod produs: LC1473
(0)
| Culoare Carcasa | Negru / Alb |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 20W (echivalent 100W) |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | 28 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 1800lm |
| Temperatura Culoare | 6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 131x146s49mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu,Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
220V
Model Led
SMD
Panou Solar
Nu
Putere
20W
Senzor Miscare
Nu
Slim
Da
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

