Proiector LED 50W Senzor
Cod produs: LC101
(0)
| Culoare Carcasa/ Model | Gri/ Senzor |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 50W |
| Tip LED | COB |
| Numar LED-uri | 1 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 4500lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >50.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 290x236x183mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Culoare
Alb rece
Alimentare
220V
Model Led
COB
Panou Solar
Nu
Putere
50W
Senzor Miscare
Da
Slim
Nu
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

