Lampa LED Iluminat Industrial 48W 150cm
Cod produs: LC2179
(0)
Lampa LED Iluminat Industrial 48W 150cm
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Lampa | Iluminat Industrial |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Natural/Alb Rece |
| Putere | 48W |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 5500/6000Lm |
| Temperatura Culoare | 4500/6000K |
| Durata Functionare | 25.000h |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Dimensiune | 1480x72x61 mm |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Aluminiu,Plastic,Acryl |
| Garantie/Certificate | 2 ani/ CE, RoHs |
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

