Proiector Liniar Industrial Led 50W SMD
Cod produs: LC917
(0)
Proiector Liniar Industrial Led 50W SMD
216 lei
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Lampa | Iluminat Industrial |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece/Alb Neutru |
| Putere | 50W |
| Tip LED | SMD 7821 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 5000Lm |
| Temperatura Culoare | 6500K/4500K |
| Durata Functionare | 25.000h |
| Protectie la Umiditate | IP44 |
| Unghi Lumina | 120°x60° |
| Dimensiune | 315x115x105 |
| Garantie/Certificate | 2 ani/ CE, RoHs |
Putere
50W
Alte recomandari
-15%
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

