Lampa LED Iluminat Industrial 300W SMD
Cod produs: LC2065
(0)
Lampa LED Iluminat Industrial 300W SMD
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Tip Lampa | Iluminat Industrial |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Tip LED | SMD |
| Putere | 300W |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 25500Lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Dimensiuni | 565x515x65 mm |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Material | Aluminiu |
| Garantie | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |
Alte recomandari
-17%
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

