Aplica LED 12W Baie Black 50cm Picture
Cod produs: LC2298
(0)
Aplica LED 12W Baie Black 50cm Picture
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Lumina | Alb Natural |
|---|---|
| Putere | 12W |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Alimentare | AC 220V (Transformator inclus) |
| Temperatura Culoare | 4000K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Rezistenta Umiditate | IP44 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dimensiuni | 500x195x30mm |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Alte recomandari
-33%
Livrare gratuita
460 lei 310 lei
Oglinda LED moderna cu touch 15W lumina neutra 4000K 1640lm IP44 220V
(0)Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

