Proiector LED 1000W Ultraslim COB
Cod produs: LC2094
(0)
Proiector LED 1000W Ultraslim COB
Livrare gratuita
Comanda prin Whatsapp
Comanda telefonic
0749 061 545
| Culoare Carcasa | Negru |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 1000W |
| Tip LED | COB |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 100000lm |
| Temperatura Culoare | 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 620x300x40mm |
| Pretectie la Umiditate | IP66 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |
Alte recomandari
Recenzii Adauga recenzie
Adauga o recenzie
Completeaza campurile urmatoare pentru a adauga recenzia ta.
Ne pare rau, nu exista inca nicio recenzie pentru acest produs.

